• Неодамнешно
  • -24 %
Новата Црна 3,5 мм Слушалки Слушалка Аудио Кабел Женски RJ9 Џек Адаптер Конвертор PC Слушалки за Телефон

Новата Црна 3,5 мм Слушалки Слушалка Аудио Кабел Женски RJ9 Џек Адаптер Конвертор PC Слушалки за Телефон

DEN 65.00
DEN 85.44

Количина на стоки
Тековен

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Добиете овој адаптер, тогаш можете да го користите вашиот омилен компјутер приклучок за слушалки за да разговарате на телефон. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).5 mm аудио женски штекер за да RJ9 Модуларен Приклучок Адаптер кабел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние само брод да се потврди цел адреси.5 mm женски
Конектор Б : RJ9 машки
Должина : Околу. 31cm / 1 ft
1 x 3,5 мм Аудио Џек Женски Машки RJ9 Приклучок Адаптер Конвертор-Кабел
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Спецификација :
Количина : 1 парче
Боја : Црна
Конектор A : 3. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Други карактеристики

Должина на кабел:
31CM
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ALLOYSEED
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
3.5 mm Аудио Џек Женски Машки RJ9 Приклучок Адаптер
Број На Модел На:
163014
кабелот тип:
3.5 mm Слушалки Слушалка Аудио Кабел
Должина:
Конектор A:
Конектор Б:
RJ9 машки

Најдобри понуди