• Неодамнешно
Нова За MacBook Pro 15.4 A1398 MC975 MC976 LCD LVDS Кабел

Нова За MacBook Pro 15.4 A1398 MC975 MC976 LCD LVDS Кабел

DEN 312.00

Количина на стоки
Тековен


Нова За MBP 15.4" A1398 MC975 MC976 LCD LVDS Кабел
Работи за да : MBP A1398 Состојба : Нова Гаранција : 6 месеци

Други карактеристики

Должина на кабел:
Други
боја:
Црна
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
macdudu
Број На Модел На:
A1398
Тип:
lcd кабел

Најдобри понуди