• Неодамнешно
НОВИ Оригинални DC02C009700 ZAVC1 EDP MTA-HD ЗА DELL INSPIRON 5448 CN-01HH13 LCD LVDS КАБЕЛ

НОВИ Оригинални DC02C009700 ZAVC1 EDP MTA-HD ЗА DELL INSPIRON 5448 CN-01HH13 LCD LVDS КАБЕЛ

DEN 321.60

Количина на стоки
Тековен


U. С брод пинг
Станот : иста цена кон сите купувачи
Услуга
e Packet испорака од Кина ( 10 до 25 дена) - Бесплатен превозот
Економијата на Превозот (5 до 15 работни дена) - $ 30.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00EMS
Стандард за Испорака (од 3 до 10 дена) - $ 35.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00DHL
Ракување со времето : 3 работни дена
International shipping
Вие сте испраќање на НАС превозот центар за користење на Глобалната Превозот Програма.
Алтернативни меѓународни превозот опции
Станот : иста цена кон сите купувачи
Брод : во Светот ; Услуга : ( 40 до 60 дена) - $ 0.00 ; $ 0.00 HK ПОСТ ПОСТ NL Шведска ПОСТ ( Случаен )
Брод : во Светот ; Услуга : ( 7 до 15 работни дена) - $ 38.00 ; $ 10.00EMS
Брод : во Светот ; Услуга : ( 5 до 10 работни дена) - $ 48.00 ; $ 0.00DHL може да се провери на оваа веб 7-12 дена подоцна
Ние ги испратите на парцела од Хонгконг пост воздух mail или Сингапур Пост воздух mail или пост NL воздух mail Шведска ПОСТ воздух mail ( по Случаен избор )

Други карактеристики

Должина на кабел:
0.2 m
Бренд Име:
XIDI
Тип:
VGA Кабли

Најдобри понуди