• Неодамнешно
  • -5 %
9.5 MM 2 SATA Хард Диск HDD SSD Случај Caddy за Lenovo Thinkpad T440P T540 T540P W540

9.5 MM 2 SATA Хард Диск HDD SSD Случај Caddy за Lenovo Thinkpad T440P T540 T540P W540

DEN 365.00
DEN 384.00

Количина на стоки
Тековен

Ви благодариме за вашето разбирање.^_^
ВРАЌАЊЕ ПОЛИТИКИ
Ако квалитетот на вашата набавка не ги исполни вашите очекувања или вашето задоволство, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на објектот,ние ќе го замени со нов или да се вратат ако акции надвор.)^_^
ПОВРАТНИ информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.thx!)
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на плаќање (освен Седна.&повеќето национални празници).Значи,ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на НСД.&повеќето национални празници.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање. Ние ќе ги реши вашите прашања, како е можно поскоро!(освен Сонцето.
Да Aisa/Европа : 7-30 дена.( ние ќе ви вратат на објектот е цена по добивање на врати објектот. & Сонцето.
Љубезно потсетување : понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.5 MM 2 SATA Хард Диск HDD SSD Случај Caddy за Lenovo Thinkpad T440 P T540 T540 P W540
ПЛАЌАЊЕ
Ние го прифатат плаќање преку T/T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму.thx!^_^
Но, ако вашиот објект има не пристигна или не е како што е опишано,ве молиме контактирајте со нас на прво место!Ни дава шанса да се обезбеди задоволен решение ве молам!Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања!(ние ќе ви одговори во рок од 24 часа од.

Други карактеристики

Должина на кабел:
Други
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
T440P T540 T540P W540
Пакет:
Yes
Бренд Име:
TSZPY
Производи Статус:
Акции
is_customized:
Yes
Тип:
Caddy

Најдобри понуди