• Неодамнешно
GuSuo Висок Квалитет S-Video 4pin 4P да РКА Машки да Машки Доведе TV Out Видео Кабел M/M S Видео 4 Pin

GuSuo Висок Квалитет S-Video 4pin 4P да РКА Машки да Машки Доведе TV Out Видео Кабел M/M S Видео 4 Pin

DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен

S-video (4 P) S-видео/РКА M/M Видео Кабел
S-video 4 pin plug да го S-video 4pin/РКА приклучок
Посебна аудио кабли се обично е потребно. Често се наоѓаат на camcorders, двд, проектори, ТВ и многу КОМПЈУТЕР (tv-out приклучок или видео на фаќање картичка).
Со одржување на одделни сигнали (светлост и chroma сигнали), ефикасност е обично многу подобро од користење на композитни кабли, кои се комбинираат сите сигнали заедно.
Сосема нов во запечатен поли торба.
За уште подобар звук, ние продаваме врвен квалитет верзија со дебели Дигитални Целосно Заштитени со Висока Дефиниција OFC (Кислород Слободни Бакар) кабел погодни за домашно кино и дигитални стерео hi-fi системи.
Количина : 1 PCS

Други карактеристики

Должина:
3m, 5m, 1.8m
Конектор Б:
РКА,S-Видео
Примена:
Звучник,Микрофон,Мултимедијални,Телевизија,Засилувач
Пол:
Машко-Машки
Тип:
Аудио Продолжување На Кабелот
Пакување:
Polybag
Бренд Име:
GUSUO
Конектор A:
РКА,S-Видео
Пакет:
Yes
оклопна:
Плетенка
Надворешниот Дијаметар:
none
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Број На Модел На:
GSC812

Најдобри понуди