• Неодамнешно
USB-за да Паралелни 36 Pin Centronics Печатач Адаптер Кабел

USB-за да Паралелни 36 Pin Centronics Печатач Адаптер Кабел

DEN 99.84

Количина на стоки
Тековен


Висок-Квалитет, целосно украсениот USB-Паралелно Кабел Со IEEE 1284 Мост Поврзете USB порта за Паралелно Centronics уред, на пример печатач 1 Метар долг кабел - Единствен чип (ASIC USB на Паралелни домаќин да биде домаќин на комуникација Висок Квалитет, целосно украсениот USB-Паралелно Кабел Со IEEE 1284 Мост
Поврзете го USB порта за Паралелно Centronics уред, на пример печатач
1 Метар долг кабел - Единствен чип (ASIC
USB-за да Паралелни домаќин да биде домаќин на комуникација
USB Спецификација Rev. во согласност 1.1 и USB Printer Класа
Овој уникатен кабел адаптер ви овозможува да прикачите на вашиот компјутер на било кој паралелно печатач уредот преку USB порт и да се добие побрз печатење резултати.
Пакет се Вклучени : 1x Адаптер Кабел
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Други карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
RII
Тип:
Продолжување На Кабел

Најдобри понуди