• Неодамнешно
X555LD Интерфејс на HDD одбор и на Плоча За ASUS X555LD K555L A555L X555LJ X555LN X556U X555LJ Y583L K555 R556L X555LB

X555LD Интерфејс на HDD одбор и на Плоча За ASUS X555LD K555L A555L X555LJ X555LN X556U X555LJ Y583L K555 R556L X555LB

DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


Ве молиме да се поврзете нас, прво пред објавување на било какви негативни повратни информации.
Ние обично брод на превозот адреса која сте се регистрирале, привремено не поддржува менување адреси.
Се врати ставки мора да ги содржи сите додатоци спакувани,контактирајте со нас пред превозот се враќа.
Ако постои било каква функција issures со нашите предмети ВО ГАРАНЦИЈА,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Известувања
1.гаранцијата е 60 дена, валидно од вас добиле производи
4.
Сите цени не вклучуваат увоз и извоз тарифи,DHL плаќаат повисока веројатност на тарифи, потребата за купувачите да ги сноси. услуга време е Пон. и превозот на трошоците не се враќа
5.
За Испорака :
Ние брод на производите на Светот,Олово време е 1-2 работни дена по вашата исплата потврди. олово време : 1-2 работни дена
3. да Седна.
Поштенски и осигурување полнење е неповратни за враќа
Сите производи гаранција за 60 дена, да биде валиден, како што се производите
За Повратни Информации :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации до нас
Тоа е нашата почести да се направи сте задоволни со нашата објекти и услуги.пред да можете да ја добиете трага Нема.можете да ми кажете за да го промените примачот информации ,или да го промените меѓународната логистика
3.
Ако ви треба голема количина, Ние ќе ви даде некои попуст.DHL товарни не ги вклучува и увозните и извозните давачки.на вас од страна на порака.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет-ѕвезда пофалба, ако производот е во прашање, ве молиме контактирајте со нас frist, ние активно ќе се реши проблемот за вас
Испорака
1.се враќа мора да го задржи својот изглед како што го добив. 9 : 00 да 19 : 00
2.Овој објект цената не вклучувајќи било taxs & увозни давачки
7.ќе се смени кога тој пристигнува во Хонгконг Центар ,може да се обезбеди оваа трага Не.
За По-продажба на Услуги :
Кога ќе прими пакет, ја отвори и да се провери пред да го потпише ве молам. можете исто така да изберете од превозници,екстра такса за оддалечени подрачја ќе бидат информирани за да што ПОБРЗО.матични плочи ќе се целосно тестирани пред превозот
2. Ако постои било каква физичка штета, се "Штета Доказ" од испорака компанија, инаку ние не ќе прифати било која се враќа поради телесно оштетување причини.
Ако имате било какви совети за нас,добредојде,ако тоа е добар, ние ќе ви даде огромна благодарност
За Белешки :
Овој објект цената не вклучувајќи било taxs & увозни давачки
Плаќање; Зачувам,T/T,Запад Унија,Банката Tranfer,Кредитни Количка,Виза и сл;
На матични плочи се испорачани без батерија,ве молиме да не контактирате доколку ви треба.

Други карактеристики

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
x555ld
Тип:
Конектори
Бренд Име:
SAMXINNO
батеријата на bios-от:
NO

Најдобри понуди