• Неодамнешно
  • -6 %
USB2.0 Продолжување Кабел USB 2.0 Кабел Машки да се Женски Податоци Sync Брзо расте Кабелот за напојување на Полнач за Лаптоп КОМПЈУТЕР Печатач Хард Диск

USB2.0 Продолжување Кабел USB 2.0 Кабел Машки да се Женски Податоци Sync Брзо расте Кабелот за напојување на Полнач за

DEN 66.00
DEN 70.56

Количина на стоки
Тековен

Ви благодариме за вашето разбирање. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Време На Испорака :
1.0 пренос на чекање
Главно се користи за да се : Пренос на податоци
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.0 mm
Основни производни линии : сите бакар + 64 оклопна нето + алуминиумска фолија штит
Трансфер на податоци : реал 2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.5 m, 2 m, 3m
Боја : Транспарентна сина
Производ Големина : OD : за 5. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.0 Продолжување Кабел Машки-Женски Extender за Пренос на Податоци Кабел за Лаптоп
Спецификации :
Име : USB2.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.0 AF-СУМ КАБЕЛ)
Тип : USB кабел
Интерфејс Тип : USB
Конвертор Тип : ЦЕНТАР
Мрежа Инженеринг : жици додатоци
Кабел : за мобилен Телефон / USB кабел
Жица материјал : Бакар
Должина : 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Други карактеристики

Должина на кабел:
1.5 м, 2m, 3m
Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
USB КАБЕЛ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ
Тип:
Продолжување На Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
180760

Најдобри понуди