• Неодамнешно
  • -5 %
Трговија на големо Нов лаптоп, завртка 30 модели 300 компјутери за Леново /asus/acer/Toshiba/Dell/ HP Компјутер школка хард диск завртка

Трговија на големо Нов лаптоп, завртка 30 модели 300 компјутери за Леново /asus/acer/Toshiba/Dell/ HP Компјутер школка

DEN 729.00
DEN 767.52

Количина на стоки
Тековен


Состојба : Нова
90 дена гаранција
Превозот
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми што можат да го имаат.
Задоволството на клиентите е важно за нас.
Повратни информации
1 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.
2 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , ви благодариме за вашата помош

Други карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
џек кабел
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди