• Неодамнешно
  • -28 %
Нов Лаптоп Кабел За HP COMPAQ 510 511 515 516 610 615 LED PN: 6017B0200702

Нов Лаптоп Кабел За HP COMPAQ 510 511 515 516 610 615 LED PN: 6017B0200702

DEN 301.00
DEN 418.56

Количина на стоки
Тековен


Објектот Спецификација :
100% нови Оригинални Лаптоп LED Кабел Замена За HP COMPAQ 510 511 515 516 610 615 LED
1.Верзија : LED Кабел
2.Тип : Замена
Пакетот вклучува : 1 X Кабел
Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,
но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
1. Бесплатни Продавачот за Испорака Метод не е trackable, бидејќи на следење на број ќе се зголеми вашиот превозот цена , додека Другите превозот начин е trackable. 2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас. 3.Ако по 70 дена (Бразил/Чиле/Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши заедно со reshipping за слободни или целосно враќање на средствата. 4.Нема Спор ве Молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи и среќни се справи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви такси. Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас. Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и
Било какви прашања или проблеми само се чувствуваат слободни да контакт.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само

Други карактеристики

Должина на кабел:
како фото шоу
боја:
Црна
Пакет:
Yes
Тип:
IDE Кабли
Бренд Име:
RLGVQDX
Број На Модел На:
6017B0200702
Производи Статус:
Акции
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За 510 511 515 516 610 615 LED
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Име на производ:
led кабел
Состојба:
Нов & Нормален Работен
Лаптоп Име:
за hp
кк:
тестирани еден по еден

Најдобри понуди