• Неодамнешно
Европа европската ЕУ plug Рамен Nema 5-15P IEC C13 Лева Аглеста Кабелот за Напојување кабел адаптер за LCD LED Ѕид ТВ 5ft 1.5 м 150cm

Европа европската ЕУ plug Рамен Nema 5-15P IEC C13 Лева Аглеста Кабелот за Напојување кабел адаптер за LCD LED Ѕид ТВ

DEN 427.20

Количина на стоки
Тековен


Европа ЕУ plug Рамен Nema 5-15 P IEC C13 Лева Аглеста Кабелот за Напојување
Се работи за LCD LED Ѕид ТВ
Должина : 5ft (1.5 м)
Жица јакни и конекторот украси се произведени со САМО 100% богородица ПВЦ соединение што доведува до подобар квалитет и флексибилност

Други карактеристики

Должина на кабел:
1.5 м
Производи Статус:
Акции
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
CY
Пакет:
No
Број На Модел На:
ФОТОНАПОНСКИ-042-1.5 М

Најдобри понуди