• Неодамнешно
Нови LCD Екран Кабел За HP Завист M6 M6-1000 Серијата,P/N 686921-001 686898-001 DC02001JH00

Нови LCD Екран Кабел За HP Завист M6 M6-1000 Серијата,P/N 686921-001 686898-001 DC02001JH00

DEN 335.52

Количина на стоки
Тековен

Опис име на Производ : LCD кабел за Дел Број # : 686921-001 686898-001 DC02001 JH00 Состојба : Нова Гаранција : 60-дена Модел се Користи во : Завист M6 M6-1000 Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc LCD кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
2.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . ако ви треба превозот брзо Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
3.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите. Верувам дека комуникацијата е најдобар начин да го реши проблемот.

Други карактеристики

Должина на кабел:
lcd кабел
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
M6
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ZMUK
Пакет:
No

Најдобри понуди