• Неодамнешно
Бесплатен превозот Нови Origenal звучник ЗА DELL V1540 V1550 2520 2530 N5040 N5050 M5040 Говорникот 23.40979.003 DV15

Бесплатен превозот Нови Origenal звучник ЗА DELL V1540 V1550 2520 2530 N5040 N5050 M5040 Говорникот 23.40979.003 DV15

DEN 315.84

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Должина на кабел:
Вградениот Звучник
Број На Модел На:
N5040 M5040 N5050 V1540 V1550 2520 2530
Бренд Име:
QUETTERLEE
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Тип:
PCI-Експрес Кабли

Најдобри понуди