• Неодамнешно
  • -14 %
10PCS ПРОЦЕСОРОТ 8Pin да Графика Видео Картичка Двојно PCI-E PCIe 8Pin (6Pin+2Pin) Напојување Splitter Кабел Кабелот Famale да Машки 15cm

10PCS ПРОЦЕСОРОТ 8Pin да Графика Видео Картичка Двојно PCI-E PCIe 8Pin (6Pin+2Pin) Напојување Splitter Кабел Кабелот

DEN 500.00
DEN 581.76

Количина на стоки
Тековен


ПРОЦЕСОРОТ 8 Pin да Графика Видео Картичка Двојно PCI-E PCIe 8 Pin ( 6 Pin + 2 Pin ) Напојување Splitter Кабел Кабелот 15cm
Пакет вклучуваат 10pcs/Многу
Еден Порт : ПРОЦЕСОРОТ 8 Pin Друга Порта : Двоен PCI-E 8 Pin (6 P+2 P)
Должина : околу 15cm/25cm

Други карактеристики

Должина на кабел:
15cm
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
XT-XINTE
Пакет:
No
Тип:
pci-e Стој

Најдобри понуди