• Неодамнешно
  • -10 %
10pcs/многу 2.1 x 5.5 мм bnc приклучок за DC Машки Адаптер за Надзор на Системот за Напојување за видео надзор IP Камера за видео надзор додатоци

10pcs/многу 2.1 x 5.5 мм bnc приклучок за DC Машки Адаптер за Надзор на Системот за Напојување за видео надзор IP Камера

DEN 151.00
DEN 168.00

Количина на стоки
Тековен

Ова видео надзор Камера DC Моќ Конектор ќе обезбеди одлична конекција. Тоа е совршено решение за оние кои сакаат да направат сопствени моќ кабел. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.5 мм Power Plug, има една моќ конектор крајот DC plug машки до друг крај терминал за видео надзор камера поврзани.
Answer : ___________________________ Note :
За нарачки $10,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.5 мм 100% сосема нов и висок квалитет на производот Едноставно & Професионален изглед за каблирање Полесно за видео надзор камера инсталација заштедите време и пари, Лесна за употреба
Драг пријател
ние ја прифати продажба на мало и трговија на големо
добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer
ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1 mm Надворешен дијаметар на приклучокот : 5. Внатрешен дијаметар на приклучокот : 2. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).5 мм bnc приклучок за DC Машки Адаптер за Надзор на Системот за Напојување за видео надзор IP Камера за видео надзор додатоци
ние, исто така, имаат женски Тип во акции ,ако треба да ги споделите со нас ви благодариме.

Карактеристики : DC Моќност Приклучок со пластични изградба и вирус олеснување.

Други карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
AQJG
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
BNC
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Употреба:
Камера за видео надзор Аудио и Видео
Тип:
5.5*2.1
Connctor :
5.5*2.1 Машки

Најдобри понуди