• Неодамнешно
  • -10 %
2 Порти HDMI Преклопник Switcher Splitter 1 До 2 Repeater Засилувач 3D 1080P Ултра HD 4K Центар 1 In 2 Out GDeals

2 Порти HDMI Преклопник Switcher Splitter 1 До 2 Repeater Засилувач 3D 1080P Ултра HD 4K Центар 1 In 2 Out GDeals

DEN 408.00
DEN 454.08

Количина на стоки
Тековен

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.2 volts P-P
Текст DDC сигнал ниво : 5 volts P-P (TTL)
Еден линк сигнал опсег : 1080p/1920x1200
HDMI конектор : Класа А, 19 пина, женски глава
Видео излез : DVI-I 25 pin, женската глава
Напојување : 5 V DC 110 V-240 V, 50 HZ
Потрошувачка на енергија : 5 W(max)
Аудио формат : DTS-HD/Dolby-true HD/LPCM7. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.2 Порти HDMI Преклопник Switcher Splitter 1 До 2 Repeater Засилувач 3 D 1080 P Ултра HD 4 K Центар 1 In 2 Out GDeals Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет !
Тип : 2 HDMI порти Splitter
Големина : 6. (GMT+8) од понеделник до сабота .

Други карактеристики

Бренд Име:
WZOG
Пол:
Женски-Женски
Конектор A:
HDMI
Надворешен Извор На Енергија:
No
Конектор Б:
HDMI
Пакет:
Пакет 1
Пакет:
No
Засилувач:
No
Број На Модел На:
N/A
Големина:
Other
Тежина:
-
Тип:
N/A

Најдобри понуди