• Неодамнешно
  • -35 %
Mirco USB Тип C Connector Магнет Адаптер за Micro USB на Тип-C Micro USB Конектор за Кабел Магнетни Адаптер за Мобилни Телефони

Mirco USB Тип C Connector Магнет Адаптер за Micro USB на Тип-C Micro USB Конектор за Кабел Магнетни Адаптер за Мобилни

DEN 191.00
DEN 293.76

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Пол:
Машко-Женски
Конектор A:
молња,Тип-В
Бренд Име:
ETOPLINK
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
EM01
Конектор Б:
молња,Тип-В
Тип:
Магнетни Адаптери
Надворешен Извор На Енергија:
Yes
Пакет:
No
Тежина:
0.01
Засилувач:
No

Најдобри понуди