• Неодамнешно
  • -12 %
10PCS Дома Шкафот Фиока Вратата Етикета Стил се Повлече Справи со Бронза на Ѕвонење гроздобер Држачот на Фиока се Повлече Етикета носителите на Етикетата Рамки

10PCS Дома Шкафот Фиока Вратата Етикета Стил се Повлече Справи со Бронза на Ѕвонење гроздобер Држачот на Фиока се Повлече

DEN 464.00
DEN 527.52

Количина на стоки
Тековен

10 PCS Дома Шкафот Фиока Вратата Етикета Стил се Повлече Справи со Бронза на Ѕвонење гроздобер Држачот на Фиока се Повлече Етикета носителите на Етикетата Рамки
Карактеристики Име на Производ Антички етикета рамка повлече рачки Материјал : цинк легура Боја : бронзена боја, Големина : 59mm*31mm*45mm Додаток : со завртки Апликација : Може да се инсталира на вратата, фиока, кабинет, ковчегот, кутија за Накит, итн.
Објектот Слики
Плаќање
1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек . Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви понудиме најдобра услуга.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем во пријателски начин. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт од порака, наместо на е-маил, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа

Други карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
етикета стил се повлече рачка
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Материјал:
Цинк Легура
додаток:
со завртки
Големина:
59mm*31mm

Најдобри понуди