• Неодамнешно
  • -14 %
4pcs 6inch Кревет Зглоб Конектор Месинг Тон Мебел Зглоб

4pcs 6inch Кревет Зглоб Конектор Месинг Тон Мебел Зглоб

DEN 1192.00
DEN 1386.24

Количина на стоки
Тековен


Спецификација : Име : Кревет Шарки Тежина : 201g Боја : Како на Сликата Прикажани Главен Материјал : Метал Дебелина (прибл.) : 1.5 mm Дупка со Дијаметар од (прибл.) : 5mm Димензии (прибл.) : 150 x 37 x 37mm(L x W x H) Пакет Содржина : 4 x Кревет Зглоб Врска

Други карактеристики

Тип:
Мебел Зглоб
Број На Модел На:
150 x 37 x 37mm
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
FuWell
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Страна Панел Дебелина:
1.5 mm
Барел Должина:
150 x 37 x 37mm(L x W x H)
Име:
Кревет Зглоб Конектор
Дебелина:
1.5 mm

Најдобри понуди