• Неодамнешно
  • -14 %
4 Инчен Месинг Тон Мебел Кревет Зглоб Конектор за Монтажа 4PCS

4 Инчен Месинг Тон Мебел Кревет Зглоб Конектор за Монтажа 4PCS

DEN 547.00
DEN 636.00

Количина на стоки
Тековен


Спецификација : Име : Кревет Шарки Тежина : 77g Боја : Како на Сликата Прикажани Главен Материјал : Метал Дебелина (прибл.) : 1.2 mm Дупка со Дијаметар од (прибл.) : 5mm Димензии (прибл.) : 85 x 32 x 29mm(L x W x H) Пакет Содржина : 4 x Кревет Зглоб Врска

Други карактеристики

Тип:
Мебел Зглоб
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FuWell
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
85 x 32 x 29mm
Материјал:
Метал
Барел Должина:
85 x 32 x 29mm(L x W x H)
Страна Панел Дебелина:
1.2 mm
Име:
Кревет Конектор
Дебелина:
1.2 mm

Најдобри понуди