• Неодамнешно
  • -12 %
8PCS Керамички Рози Цвет Форма Вратата Копчиња Кабинети се Справи со Бела Боја Шкафот Фиока Повлече Рачка

8PCS Керамички Рози Цвет Форма Вратата Копчиња Кабинети се Справи со Бела Боја Шкафот Фиока Повлече Рачка

DEN 714.00
DEN 811.20

Количина на стоки
Тековен

8 PCS Керамички Рози Цвет Форма Вратата Копчиња Кабинети се Справи со Бела Боја Шкафот Фиока Повлече Рачка
Карактеристики
Предмет Тип : Керамички цвет кабинет Копчиња се Користат за кабинет, фиока, отпадоци, салон, ковчегот, и др Роза дизајн да liven до досадна кујна, се донесе нов живот на старите мебел
Објектот Слики
Плаќање
1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек . Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви понудиме најдобра услуга.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем во пријателски начин. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт од порака, наместо на е-маил, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа

Други карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Керамички
Стил:
Европски
Број На Модел На:
Зголеми Цвет Копчиња
is_customized:
Yes
Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
KUNGSPHAN
додаток:
со завртки
Материјал:
Керамички

Најдобри понуди