• Неодамнешно
  • -12 %
32-милиметри Крем пукам Глазура Knob кујна шкафот врата се справи со Керамички Порцелански Кабинет Фиока Повлече Вратата Копчиња

32-милиметри Крем пукам Глазура Knob кујна шкафот врата се справи со Керамички Порцелански Кабинет Фиока Повлече Вратата

DEN 675.00
DEN 767.52

Количина на стоки
Тековен

32-милиметри Крем пукам Глазура Knob кујна шкафот врата се справи со Керамички Порцелански Кабинет Фиока Повлече Вратата Копчиња
Карактеристики
Се користи за кабинет, фиока, салон, ковчегот, итн Дијаметар : Прибл.32-милиметри Висина : Околу.22mm Материјал : Керамички
Објектот Слики
Плаќање
1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек . Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви понудиме најдобра услуга.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем во пријателски начин. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт од порака, наместо на е-маил, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа

Други карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
Бренд Име:
KUNGSPHAN
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Керамички
додаток:
со завртки
Материјал:
Керамички
Дијаметар:
32-милиметри
Висина:
22mm

Најдобри понуди