• Неодамнешно
  • -12 %
Античкиот месинг Мермер Порцелански Фиока копчиња кујната Кабинет се справи со Шкафот Knob Керамички 10PCS

Античкиот месинг Мермер Порцелански Фиока копчиња кујната Кабинет се справи со Шкафот Knob Керамички 10PCS

DEN 718.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Тековен

Античкиот месинг Мермер Порцелански Фиока копчиња кујната Кабинет се справи со Шкафот Knob Керамички 10 PCS
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на керамички копчиња. Издржлива и корисна,лесно да се инсталира Една порта knob ,сите ние се обезбеди едно парче 22mm или 25mm завртка за инсталирање Совршен за фиока , кабинет ,ковчегот ,врата и др
Слики :
Испорака :
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 36 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Превозот во повеќето земји е потполно бесплатно, обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Pls ни даде 100% позитивни повратни информации откако сте ја добиле на нашите производи, ќе многу го цениме тоа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ние веруваме дека комуникацијата е подобар начин да се реши вашиот проблем и да се направи сте задоволни.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!

Други карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Европски
Материјал:
Керамички
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Име на производ:
Мермер Пукнатини Керамички кабинет knob
Материјал:
Цинк Легура + Керамички
C. C Големина:
Една Дупка
завртка големина:
25мм или 22mm
Примена:
Совршен за фиока , кабинет ,ковчегот ,врата и др.
Големина:
26mm*26mm

Најдобри понуди