• Неодамнешно
  • -12 %
10PCS Гроздобер Кабинет Фиока Knob Хардвер Антички Бронза Фиока Салон Шкафот се Повлече Справи со Knob 30мм

10PCS Гроздобер Кабинет Фиока Knob Хардвер Антички Бронза Фиока Салон Шкафот се Повлече Справи со Knob 30мм

DEN 633.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Тековен

10 PCS Гроздобер Кабинет Фиока Knob Хардвер Антички Бронза Фиока Салон Шкафот се Повлече Справи со Knob 30мм
Карактеристики : Погодна за декорација на вашата кујна, дневна соба, спална соба, итн Елегантен се повлече knob е совршен за фиока, врата, кабинет, отпадоци, гардероба итн Дијаметар : Прибл.30мм Висина : 25мм Материјал : Цинк легура
Слики :
Испорака :
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 36 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Превозот во повеќето земји е потполно бесплатно, обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Pls ни даде 100% позитивни повратни информации откако сте ја добиле на нашите производи, ќе многу го цениме тоа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ние веруваме дека комуникацијата е подобар начин да се реши вашиот проблем и да се направи сте задоволни.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!

Други карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Име на производ:
Антички Мебел Копчиња
C. C Големина:
Една Дупка
Примена:
Совршен за гардероба фиока кабинет и мали врати
Дијаметар:
30мм
Висина:
25mm

Најдобри понуди