• Неодамнешно
  • -12 %
55мм Ретро Црно Канцеларија Библиотека Фиока Ознака Рамка Етикета Носителот Повлечете Датотека Кабинет Вратата Картичка рамка Повлече Рачка

55мм Ретро Црно Канцеларија Библиотека Фиока Ознака Рамка Етикета Носителот Повлечете Датотека Кабинет Вратата Картичка

DEN 337.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен

55мм Ретро Црно Канцеларија Библиотека Фиока Ознака Рамка Етикета Носителот Повлечете Датотека Кабинет Вратата Картичка рамка Повлече Рачка
Карактеристики Име на Производ Антички етикета рамка повлече рачки Материјал : цинк легура Боја : Црна боја, Големина : 55*20*35mm Додаток : со завртки Апликација : Може да се инсталира на вратата, фиока, кабинет, ковчегот, кутија за Накит, итн.
Објектот Слики
Плаќање
1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек . Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви понудиме најдобра услуга.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем во пријателски начин. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт од порака, наместо на е-маил, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа

Други карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
етикета стил се повлече рачка
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
додаток:
со завртки
Големина:
55*20*35mm

Најдобри понуди