• Неодамнешно
  • -12 %
5PCS 26mm Гроздобер Месинг Мермер керамички Кабинет Копчиња Шкафот Вратата повлекува Хардвер мебел Фиока Салон Копчиња Повлекува

5PCS 26mm Гроздобер Месинг Мермер керамички Кабинет Копчиња Шкафот Вратата повлекува Хардвер мебел Фиока Салон Копчиња

DEN 359.00
DEN 408.00

Количина на стоки
Тековен

5 PCS 26mm Гроздобер Месинг Мермер керамички Кабинет Копчиња Шкафот Вратата повлекува Хардвер мебел Фиока Салон Копчиња Повлекува
Карактеристики : Керамички мебел копчиња Изработени од високо квалитетни керамички & Цинк легура , силни и издржливи. Примена : се Користи за фиока, кабинет, мебел рачки на вратите и сите видови на мебел
Слики :
Пратката & плаќање
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка надвор побрзо, обично во рок од 24 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Ние може да обезбеди различни превозот начини како што се бара. Ве молиме проверете внимателно!
Превозот начин
Време На Испорака
Забелешка
Кина/Пост Воздух Mail
15-40 Работни дена
Одговараат на стоки помалку од 2 кг epacket 7 до 15 работни дена само да стигнат до сад и Русија
EMS
5-15 Работни дена
Понекогаш добро за помине обичај, и факс
DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/
3-8 Работни дена
Брзо и добра цена за некои земја
4. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!
Вашето задоволство е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -)

Други карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
Бренд Име:
KUNGSPHAN
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
0389
Материјал:
Керамички
Материјал:
Керамички + Цинк Легура
Додатоци:
завртки се вклучени
Дупка проред:
Една Дупка
Дијаметар:
26mm
Висина:
26mm

Најдобри понуди