• Неодамнешно
  • -12 %
2 парчиња Бела Керамички Зголеми Цвет Кабинет Вратата Фиока Knob Шкафот Гардероба Плакарот Салон се Справи со Кујнски Мебел врата Повлекува

2 парчиња Бела Керамички Зголеми Цвет Кабинет Вратата Фиока Knob Шкафот Гардероба Плакарот Салон се Справи со Кујнски

DEN 253.00
DEN 287.52

Количина на стоки
Тековен

2 парчиња Бела Керамички Зголеми Цвет Кабинет Вратата Фиока Knob Шкафот Гардероба Плакарот Салон се Справи со Кујнски Мебел врата Повлекува
Карактеристики
100% Сосема Нов Керамичка рачка Копчиња Изработени од високо квалитетни керамички, силни и издржливи Идеален за вратата на фиоки, шкафови, фиоки и слично Материјал : керамички + Цинк легура
Објектот Слики
Плаќање
1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек . Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви понудиме најдобра услуга.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем во пријателски начин. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт од порака, наместо на е-маил, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа

Други карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
KUNGSPHAN
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Европски
is_customized:
Yes
Материјал:
Керамички
додаток:
со завртки
Материјал:
Керамички

Најдобри понуди