• Неодамнешно
  • -5 %
бесплатен превозот 4302-80 метал алатка кутија хендл алатка случај knob се справи со Алуминиумска Случај се повлече Багаж додаток хардверска Опрема кутија

бесплатен превозот 4302-80 метал алатка кутија хендл алатка случај knob се справи со Алуминиумска Случај се повлече Багаж

DEN 707.00
DEN 744.00

Количина на стоки
Тековен


цената е за 2 парчиња

Други карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Број На Модел На:
1108005
Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Металугрија
Стил:
Модерна
Теренот-ред Спецификации:
Други
Тип:
toolcase рачка

Најдобри понуди