• Неодамнешно
  • -27 %
Женски ноќен клуб Пол танц DJ перформанси костим жолта леотар Еластична jumpsuit Тигар печатење тенок bodysuit фаза покаже носи

Женски ноќен клуб Пол танц DJ перформанси костим жолта леотар Еластична jumpsuit Тигар печатење тенок bodysuit фаза покаже

DEN 2586.00
DEN 3541.92

Количина на стоки
Тековен


Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел . Ние ќе ги провери големината,и тоа е многу корисно за вас! Големини :
само jumpsuit
реалната слика

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Spandex
Ткаенина Тип:
Batik
Тип:
Jumpsuits
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Секси & Клуб
Должина:
Full Length
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
LOBUDEK
боја:
Жолта
Големина:
s m l
Ткаенини:
Полиестер влакна
Стил:
моден чудна и посебна секси носии
користат за:
бар партија фаза носи перформанси,покажуваат,танц,ноќен клуб,пејач,писта
Стил:
Секси
Танц Тип:
Пол танц,DJ,ЏЕЗ
Тип На Објект:
bodysuit&jumpsuit

Најдобри понуди