• Неодамнешно
  • -20 %
Atreus Автомобил Издувни Пригушувач за Ауди А6 Додатоци 2013 2014 A6 Да S6 Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Крајот Совет Tailpipe

Atreus Автомобил Издувни Пригушувач за Ауди А6 Додатоци 2013 2014 A6 Да S6 Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Крајот

DEN 4596.00
DEN 5744.64

Количина на стоки
Тековен

2013 2014 A6 Да S6 Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Автомобил Издувни Пригушувач Крајот Совет Tailpipe за Ауди А6 Додатоци 2013 2014 година
Опис : 1.издувните пригушувач совети за Ауди А6 Автомобил Издувни Цевки Врвот е направен од 304 од не ' рѓосувачки челик. 2.100% Сосема Нов. 3.Издржливи материјали отпорни на УВ, вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло. 4.Мала тежина и издржливост со висок квалитет, од Нерѓосувачки челик . 5.Лесна инсталација,Одлична fitment и Супериорен Материјал 6.Сите наши производи се гел-обложени и високо прегледано пред превозот Пакување : 2 парчиња/SET издувните совети за ауди А6 Инсталација : Професионална инсталација се препорачува. заварување на акции или резервни mufflers,ве Молиме проверете што задниот браник/valance/diffuser за fitment, прилагодувања може да бидат потребни или замената може да биде потребно да се одговара пошироката стил совети.
Производ Фотографии :

Други карактеристики

боја:
Сребро.
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал Тип:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Универзална
Тип:
Отпорност Соединение Пригушувач
Бренд Име:
Atreus
Монтажа Позиција:
Задните

Најдобри понуди