• Неодамнешно
  • -18 %
1pair 500g чаша Силикони на Градите форми Mastectomy Вештачки Силиконски гради Градник Подлога за проширување на Градите Влошки Лажни Градите цицки

1pair 500g чаша Силикони на Градите форми Mastectomy Вештачки Силиконски гради Градник Подлога за проширување на Градите

DEN 1041.00
DEN 1269.60

Количина на стоки
Тековен


Триаголник Форма Силикони на Градите форми
Направени од врвот одделение медицински силикони
Овие симетрични Триаголник форми се лесно да се вклопи и да се погледне пого
Големина : 15 X13.5Х5.5cm
Брадавица : црвена

Други карактеристики

Тип На Објект:
Градите Форма
Бренд Име:
QIAOZHOU
Тежина:
500g
Количина:
1 пар
Големина:
A cup
Број На Модел На:
BTR
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
боја:
Беж
Брадавица:
Црвена

Најдобри понуди