• Неодамнешно
  • -29 %
Памук Мажите Спорт Фудбал Чорапи Фудбал Чорапи Надворешни Работи Кошарка Чорапи

Памук Мажите Спорт Фудбал Чорапи Фудбал Чорапи Надворешни Работи Кошарка Чорапи

DEN 171.00
DEN 241.44

Количина на стоки
Тековен


Параметри :
1.Ткаенина име : памук
2.Функција : влага wicking, дише
3.Применливи спортови : фудбал
4.Големина : една големина(39-44)

Други карактеристики

Бренд Име:
Rorolbrdat
Пол:
Мажи
Црево На Висина:
Чорапи
Прст-одделени:
No
Спорт Тип:
Фудбал

Најдобри понуди