• Неодамнешно
  • -5 %
4PCS/многу Симпатична Силикони Аналогни Thumbstick Покрие Случај Џојстик Костец капа За PlayStation PS4/Xbox Еден/360 Контролер PS4 Про Тенок

4PCS/многу Симпатична Силикони Аналогни Thumbstick Покрие Случај Џојстик Костец капа За PlayStation PS4/Xbox Еден/360

DEN 91.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
Направен од силикон, четири парчиња во еден сет, добра цврстина.
Dot моделот, додадете удобност да се игра и да прсти од лизгање.
Компатибилен со PS2/PS3/PS4/Xbox Еден/Xbox 360 контролори.
Спецификација :
Боја : Шарени
Материјал : Силикон
Количина : 4pcs
Производ дијаметар : 2cm / 0.8 во
Пакет големина : 13.5 * 8.5 * 0.5 cm / 5.3 * 3.3 * 0.2 во
Пакет тежина : 15g / 0.5 oz
Пакет Листата :
4 * Палец Костец
Ве молиме да ни кажете каква боја не ви треба, или ние ќе ги испрати до вас по случаен избор . ви благодариме!
Ако сакате мало поле како ние се покаже на сликата,треба да го додадете 1 усд за тоа,pls контактирајте со нас.

Други карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
is_customized:
yes
SONY Модел:
PlayStation4
Со USB:
no
Број На Модел На:
YXPJ009WH
SONY Модел:
PlayStation3, PlayStation4

Најдобри понуди