• Неодамнешно
  • -34 %
Шангај Приказна Аниме улога игра цртан филм Јапонски Аниме cosplay облека слугинката Стрип Костими слугинката cosplay жените девојче лолита фустан

Шангај Приказна Аниме улога игра цртан филм Јапонски Аниме cosplay облека слугинката Стрип Костими слугинката cosplay

DEN 1014.00
DEN 1536.00

Количина на стоки
Тековен

* Стил : 8002
* Боја : црна, црвена
* големина : S,M,L,XL
* Вклучува : Фустан + Престилки + headwear + лажни јака ( Без чорапи и ракавици )
* Стил : 8003
* Боја : црна
* големина : M,L,XL
М : Биста 80СМ, Половината 70 CM, Рамо 37 CM, целосна должина 80СМ L : Биста 90 CM, Половината 75СМ, Рамо 40 CM, целосна должина 85 CM XL : Биста 98 CM, Половината 85 CM, Рамо 42 CM, целосна должина 90 CM
* Вклучува : Фустан + Престилки + headwear (без ракавици)
* Стил : 8004
* Боја : црна
* големина : M,L,XL M : Биста 84 CM, Половината 70 CM, Рамо 35 CM, целосна должина 80СМ L : Биста 88 CM, Половината 75СМ, Рамо 37 CM, целосна должина 85 CM XL : Биста 95 CM, Половината 85 CM, Рамо 40 CM, целосна должина 90 CM * Вклучува : Фустан + Престилки + headband + ткаенината (Без underskirt & чорапи)
* Стил : 8005
* Боја : црна
* големина : M,L, M : Биста 85 CM, Половината 70 CM, Рамо 37 CM, целосна должина 80СМ L : Биста 90 CM, Половината 75СМ, Рамо 39 CM, целосна должина 85 CM * Вклучува : Фустан + Престилки + headwear + Лак (без ракавици & чорапи) * Стил : 8006
* Боја : црна, розова, виолетова
* големина : M,L,XL M : Биста 85 CM, Половината 70 CM, Рамо 37 CM, целосна должина 82 CM L : Биста 90 CM, Половината 75СМ, Рамо 39 CM, целосна должина 84 CM XL : Биста 96 CM, Половината 80СМ, Рамо 43 CM, целосна должина 88 CM * Вклучува : Фустан + Престилки + headband (без чорапи)
* Стил : 8008
* Боја : црна, розова, темно сина
* големина : M,L,XL S : Биста 80СМ, Половината 65 CM, Рамо 37 CM, целосна должина 70 CM M : Биста 85 CM, Половината 70 CM, Рамо 37 CM, целосна должина 74 CM L : Биста 90 CM, Половината 75СМ, Рамо 39 CM, целосна должина 78 CM XL : Биста 98 CM, Половината 85 CM, Рамо 42 CM, целосна должина 82 CM 2 XL : Биста 106 CM, Половината 95 CM, Рамо 42 CM, целосна должина 88 CM * Вклучува : Фустан + Престилки + headband
* Стил : 8017
* Боја : црна, црвена
* големина : M,L, M : Биста 85 CM, Половината 70 CM, Рамо 37 CM, целосна должина 80СМ L : Биста 90 CM, Половината 75СМ, Рамо 39 CM, целосна должина 85 CM * Вклучува : Фустан + Престилки + headband + Лак + oversleeve (Без underskirt & чорапи)
* Стил : 8020
* Големина : M,L, M : Биста 85 CM, Половината 70 CM, Рамо 37 CM, целосна должина 80СМ L : Биста 90 CM, Половината 75СМ, Рамо 39 CM, целосна должина 85 CM * Вклучува : Фустан + Престилки + headband + oversleeve (Без underskirt & чорапи)
* Стил : 8027
* Големина : M,L,XL M : Биста 85 CM, Половината 70 CM, Рамо 37 CM, целосна должина 80СМ L : Биста 90 CM, Половината 75СМ, Рамо 39 CM, целосна должина 85 CM XL : Биста 98 CM, Половината 82 CM, Рамо 42 CM, целосна должина 90 CM * Вклучува : Фустан + Престилки + Лак neckwear + Мачка уво headdress + Handdress (Без underskirt & чорапи)

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
к на
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
8002 cosplay
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
шангај приказна
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
К-НА!
Извор:
К-НА

Најдобри понуди