• Неодамнешно
  • -5 %
4 Начин Канал Ефикасна Безжична Практично за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Почетниот Светлина Светилка Switch Splitter Дигитални Далечински Предавателот

4 Начин Канал Ефикасна Безжична Практично за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Почетниот Светлина Светилка Switch Splitter Дигитални

DEN 274.00
DEN 288.00

Количина на стоки
Тековен


Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет;
Погоден за droplight, кристално светилка, модерен низок притисок ламба, ги апсорбира купола светлината, денот цвет светилка, флуоресцентна светилка, заштеда на енергија светилки, издувните фан, итн;
Тоа може да се користи во домаќинството, по скали, коридор, бања, тоалет, работилница, магацински простор, гаража, фабрика осветлување, итн;
Брзо и лесно да го инсталирате, не попречена од ѕидови, способни за поврзување на било товари;
Далечински контролер и да се префрлате може да се користи истовремено за олеснување и флексибилност;
Стабилна сигнал прима.
Спецификација :
Текст : AC190-250v;
Стартување на батеријата : 12 V 23 A (не се вклучени) за далечински контролер;
Оптоварување На Моќ :
Resistive оптоварување : максимална излезна моќност на еден сет е во рок од 1000 W(како што се заеднички блескаво сијалица, на сијалица);
Индуктивен товар : максимална излезна моќност на еден сет е во 360 W(како светлина со баласт : заштеда на енергија светлина, заградата ламба, ги апсорбира купола светлина)
Далечинска контрола на далечина : за 8-15meters затворен, над 20 милиони отворено.
Боја : Бела
Пакетот вклучува
1 x 4 Начин се Префрлите Splitter
1x Далечинска Контрола
Забелешка : Батеријата не е вклучена.

Други карактеристики

боја:
Бела
Тип:
Риба
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди