• Неодамнешно
  • -5 %
waase E-Означени Опашка Кочница Пак Сигнали Интегрирани Led Светло За 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година YAMAHA YZF R6 RJ15

waase E-Означени Опашка Кочница Пак Сигнали Интегрирани Led Светло За 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година

DEN 1436.00
DEN 1511.52

Количина на стоки
Тековен

Количина : едно парче Леќа Боја : Како на сликата покажува. Материјал : Високо Влијание ПВЦ Пластика Fitment : За 2008-2016 YAMAHA YZF R6 Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Answer : ___________________________ Note : опашка,кочница,и сигнали(лево и право) се интегрирани во еден. инструкции за инсталација Не се вклучени.

Други карактеристики

Бренд Име:
waase
Wattage:
12V
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Напон:
12V
Тип:
taillight
Употреба:
Пак сигнали
Модел:
За Yamaha YZF R6 RJ15
Години:
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

Најдобри понуди