• Неодамнешно
  • -19 %
2 парчиња Килибар 12V DC Мотор LED Пак Сигналот Индикатор Светлото светилка За Хонда за KTM за Јамаха Suzuki Kawasaki Ducati

2 парчиња Килибар 12V DC Мотор LED Пак Сигналот Индикатор Светлото светилка За Хонда за KTM за Јамаха Suzuki Kawasaki

DEN 173.00
DEN 213.60

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
100% Сосема Нов и висок квалитет на Лесен и удобен за употреба Уникатна и прекрасна срце облик дизајн
Количина : 1 Пар( 2 парчиња) Материјал : Пластика
Производ во боја : Црна. 12 LED Светла Боја : Жолто Големина : appr. 11.0 * 3.1 * 2.2 cm Монтажа на Топ Тема : 10мм Напон : 12 V Тежина : Appr. 70g
Апликации : Универзална Вклопат За Повеќето Хонда,Јамаха,Suzuki,Kawasaki,Ducati,KTM,BMW, Триумф и Повеќето Мотори Со 10мм Дупка Обтекател.
Пакет содржина :
1 x Пар на 12 LED Мотоцикл Пак Сигнал

Други карактеристики

Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Бренд Име:
iTimo
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
10227

Најдобри понуди