• Неодамнешно
  • -10 %
ReadStar висока моќност Сина ласерски XY-017 Ласерски леќа замена на леќа за високо Сина ласерски глава леќа

ReadStar висока моќност Сина ласерски XY-017 Ласерски леќа замена на леќа за високо Сина ласерски глава леќа

DEN 470.00
DEN 522.24

Количина на стоки
Тековен


Ласерски леќа замена на делови за 017 Син ласер.
Ве молиме имајте во предвид ласерски леќи само за замена на леќа цел од нашата продавница -50000m W висока моќност ласер.Ние не сме сигурни дека тоа ќе биде во Ред да се замени објективот на други продавница ласер.
Замена на ласерски леќи цел од нашата продавница :

Други карактеристики

Max. Излезна Моќност:
Функција:
заменете леќа
Тип:
Ласерски Пен
Големина:
Dia.9x7.3mm
USB Интерфејс:
No
Батеријата:
Леќа
Бренд Име:
ReadStar
Далечинска Контрола:
No
Страница Flapper:
No
Безжичната:
No
Број На Модел На:
Ласерски Леќи
Контрола На Далечина:
8000m
боја на светлина:
Бакар

Најдобри понуди