• Неодамнешно
  • -27 %
Дигитални Месо Термометар BBQ Сонда Електронски Рерна Термометар Кујна Термометар Готвење Алатки

Дигитални Месо Термометар BBQ Сонда Електронски Рерна Термометар Кујна Термометар Готвење Алатки

DEN 104.00
DEN 142.56

Количина на стоки
Тековен


На сонда месо термометар е многу корисна мерење алатка се користи за мерење на внатрешна температура на месото, како што се печено месо и стекови, или други готви храна. Ќе се лесно да се добие, на температура читање од вашиот готви месо со тоа. Тоа во голема мера може да се открие точната температури и лесно да се користи. Згора на тоа, тоа ќе биде добар избор за внатрешна готвење и отворено бразилецот! На сонда месо термометар ќе го направи животот лесен, што го заслужуваат за да имаат толку многу!
Карактеристики :
Мини Дигитален Готвење Термометар Сензор Prober
Работен Напон : 1.5 V(вклучени).
Слаба батерија сензација и да се прикаже.
Лесен и пренослив
Меморијата на последната мерка.
15 минути автоматско исклучување за заштеда на енергија (опција).
Голема алатки за кујна храна Спецификација :
Боја : Црна + Црвено + Сребро.
Должина : 225mm
1 x Дигитален термометар
1 x Батеријата
1 x англиски Упатство
[relateproductdetail/]

Други карактеристики

Бренд Име:
winnereco
Број На Модел На:
месо термометар
Функција:
Отпорност На Топлина
Тип:
Алатки
Материјал:
Други
Алатка Тип:
месо термометар

Најдобри понуди