• Неодамнешно
  • -10 %
2018 Возрасни Непослушен Калуѓерката Костим Карневал Улога Игра Секси Облека за Жени Cosplay Прекрасни Домот Фенси Облека Vestal Носии

2018 Возрасни Непослушен Калуѓерката Костим Карневал Улога Игра Секси Облека за Жени Cosplay Прекрасни Домот Фенси Облека

DEN 1072.00
DEN 1191.36

Количина на стоки
Тековен

Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете информации да ни кажете, ние ќе во најкус можен рок да ви одговори! Големина Референца : Топло совети : големината е дозволено 1-3cm грешки Поради различни светлосни ефекти, слики може да биде малку надвор боја. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот ве Молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот со информации за Испорака : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Ако не добивате нашиот одговор, ве Молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нашиот менаџер. 2) Исклучителен квалитет! Фабрика Цена! 3) Добредојдовте големо, дистрибутери, препродавачи и агент барање!!! 4) Сите производи се произведени директно од нашата фабрика и 100% слики се реални мерки.Ве молиме да се разбере!!! Враќање / Поврат : Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот.Welc ome На Нашата Продавница
Зошто Да Го Одберете Нашата Продавница? 1) Алис Костими Продавница е aliexpress онлајн продавница која обезбедува најдобри производи и услуги на сите клиенти. Ако ви треба објектот итно, ве Молиме контактирајте со нас за изразат испорака.Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5-7 работни дена по уплатата е потврдено. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Уживајте Во Купување На Стоки Од Мојата Продавница!
. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Извор:
Непослушен Калуѓерката
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DD286
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
QLQ
Тип На Објект:
Се поставува
Извор Тип:
оригиналниот
Компоненти:
Фустан, Headpiece, Pendant
Знаци:
Непослушен Калуѓерката
Тема:
Непослушен Калуѓерката
Пол:
Женски
Големина:
One size
Вклучуваат:
Фустан, Headpiece, Pendant
Материјал:
100%полиестер
боја:
како фото
испорака:
3 дена
Предност:
фабриката директно
Направи кориснички :
Да, MOQ е 300 поставува
Регионот на Производство:
Кина

Најдобри понуди