• Неодамнешно
  • -30 %
Goodfeer Храна Чај Филтер Colander Зеленчук Мрежа Цедилка Кујна Сито Брашно Sifter Рачни Екран Мрежа Инка Кујна Gadgets

Goodfeer Храна Чај Филтер Colander Зеленчук Мрежа Цедилка Кујна Сито Брашно Sifter Рачни Екран Мрежа Инка Кујна Gadgets

DEN 382.00
DEN 545.76

Количина на стоки
Тековен

Добредојдовте на Goodfeer Продавница Goodfeer Храна Чај Филтер Colander Зеленчук Мрежа Цедилка Кујна Сито Брашно Sifter Рачни Екран Мрежа Инка Кујна Gadgets
* Име : Храна Чај Филтер
* Материјал : ABS+PP+304 од не ' Рѓосувачки Челик
* Боја : Зелена+Сива
* Големина : 25*10см/9.84*3.94"
* Нето Тежина : 120g
* Пакување : Обврзувачки Кутија
* Пакет Се Вклучуваат : 1*Храна Чај Филтер
Забелешка : Поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3 см грешка на физички.
Карактеристики :
* 100% Сосема Нов Производ, Направена од Фини Материјали, Безбедно, Не-токсични, Кујнски Алатки
* Убав Материјал : овозможува висок квалитет на кујната gadgets, навистина цврсти, трајни производи за да ги задоволат вашите потреби
* Разноврсна : може да се служи како чај цедилка, брашно sifter, варени јајца сервер, пулпа и семе сепаратор, итн.
* Широк Опсег на Употреба : совршен за правење чај, вовлекува брашно, служи храна и одвојување на пулпата и семе за цитрус.
* Ергономски Рачка : дизајниран за удобно користење
* Рамни Дното : рамно дно може да се направи алатка стојат непречено
* Лесно за Чистење
* Одличен Подарок : убав подарок за пријателите и семејството.
Ергономски Рачка : дизајниран за удобно користење
Широк Опсег на Употреба : совршен за правење чај, вовлекува брашно, служи храна и одвојување на пулпата и семе за цитрус.
Разноврсна : може да се служи како чај цедилка, брашно sifter, варени јајца сервер, пулпа и семе сепаратор, итн.

Други карактеристики

Тип:
Специјализирани Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
goodfeer
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
S10HG309194
Материјал:
ABS+PP+304 од не ' Рѓосувачки Челик
Специјализирани Алатки Тип:
Храна Чај Филтер
Име:
Храна Чај Филтер
боја:
Зелена+Сива
Материјал:
ABS+PP+304 од не ' Рѓосувачки Челик
Големина:
25*10cm/9.84*3.94
Нето тежина:
120g
Detail1:
Colander Зеленчук Мрежа Цедилка
Detail2:
Кујна Сито Брашно Sifter
Detail3:
Рачни Екран Мрежа Инка
Detail4:
кујна gadgets
Пакување:
Обврзувачки Кутија

Најдобри понуди