• Неодамнешно
  • -22 %
Нерѓосувачки Челик Двојно Слоеви Зачин Багажник Метални Кујна Организатор Леќата Тегла Складирање Полица За Зачини Капка sShipping

Нерѓосувачки Челик Двојно Слоеви Зачин Багажник Метални Кујна Организатор Леќата Тегла Складирање Полица За Зачини Капка

DEN 814.00
DEN 1043.52

Количина на стоки
Тековен


Спецификации : Боја : сребро Материјал : не ' рѓосувачки челик Објект големина : 38*11*28cm Пакет Вклучуваат : 1x Складирање Полица 1x Пакет Завртки Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Бојата на реалните предмети може малку да се разликуваат од горенаведените слики се должи на различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.

Други карактеристики

Бренд Име:
OUTAD
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Инсталација Тип:
Топ Вметнување Тип
Нема. на Групи:
Двојно
Тип:
Ароматичните Багажник
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Употреба:
Спајс
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
ZK322200BFE
Применливи Простор:
Кујна

Најдобри понуди