• Неодамнешно
Против Пролизгување Вертикална се Залагаме За Xbox Еден X Конзола Клупа Планината Лулка Држачот за XBOX ONEX Додатоци со Зголемена Силикони стап

Против Пролизгување Вертикална се Залагаме За Xbox Еден X Конзола Клупа Планината Лулка Држачот за XBOX ONEX Додатоци

DEN 336.00

Количина на стоки
Тековен


Дизајниран за Xbox Еден X конзола
Уникатен дизајн за заштита на конзола од прегревање
Чувајте ја вашата конзола за игри сигурно во својата исправена вертикална положба
Лесна инсталација, лесен за употреба
Користење на Еко-пријателски АБС материјал
Материјал : ABS
Пакет :
1 x Вертикална Стојат ( не вклучува конзола )

Други карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Број На Модел На:
за xbox еден x
Бренд Име:
dealonow
MicroSoft Модел:
Xbox Еден
is_customized:
no
Со USB:
no

Најдобри понуди