• Неодамнешно
  • -35 %
Зимски Руно Топло Водоотпорен Windproof Целосна Прст Ракавици Мажите Отворено Јава Качување Лов Мека Лушпа Wearproof Кавер-Белезници

Зимски Руно Топло Водоотпорен Windproof Целосна Прст Ракавици Мажите Отворено Јава Качување Лов Мека Лушпа Wearproof

DEN 449.00
DEN 690.24

Количина на стоки
Тековен


Зимски Руно Топло Водоотпорен Windproof Целосна Прст Ракавици Мажите Отворено Јава Качување Лов Мека Лушпа Wearproof Кавер-Белезници

Други карактеристики

Големина:
one size
Материјал:
Памук
Бренд Име:
ESDY
Број На Модел На:
RZ046
Тип На Објект:
Маскирна Ракавица Mitten
користат за:
Отворен спортски тренинг велосипедизам мотор велосипеди риболов кампување пешачење
Стил:
Тактички Армија Воено СВАТ Борба против ракавици
Функција:
Ајкула Кожата,softshell,не се лизга ,носат-отпор,отпорност на триење
боја:
ACU,КП,црна,пустината ,зелена,маскирна
Тип:
Целосна прст ракавица mitten
Пол:
унисекс,мажи,жени,мажи,жени,машки,женски
функцијата 2:
Руно термички топла дебели
Сезоната:
Пролет, есен зима

Најдобри понуди