• Неодамнешно
  • -20 %
7pcs поставите 2D /2F/1M/2C/195 зголеми цвет руската цевки nozzlese шлаг совети со спојка и силиконски слаткарска кеса сет

7pcs поставите 2D /2F/1M/2C/195 зголеми цвет руската цевки nozzlese шлаг совети со спојка и силиконски слаткарска кеса

DEN 167.00
DEN 208.80

Количина на стоки
Тековен


Се разгледа на трошоците, Превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Можете да ги пратите пратката информации на секоја веб-страница . Тоа, исто така, трошоците за 25-60 дена. Се надевам дека купувачот може да се разбере и да се чека пациентот ! Многу благодарам!
5 компјутери Шлаг Цевки Млазници Тесто Совети Торта Фондан Украсување Алатки
+1pc спојка+1bag
Материјал : Метал
Количина : 7pcs во една парцела
Имајте на ум тоа пред да нарачате :
1. Вашите елементи, ќе биде испратен од CPAM бесплатно!
2. Тоа трае околу 20-60 дена во Европа и Америка, 25-90 дена во други земји.
3. Ве молиме погрижете се АДРЕСАТА се точни.(не заборавајте да се пополни во полно име ако сте Русите~)
4. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации љубезно.
5. Ако таму е во ред со примените предмети, добредојдовте на линкот нас. Ние ќе се потрудиме да го реши.

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Млазницата
Бренд Име:
JOINHOT
Материјал:
Метал
Торта Алатки Тип:
Украсување Совет Поставува
Стоковните:
торта шлаг цевки совети
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
превозот:
бесплатно преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Количина:
3 парчиња Тесто Совети

Најдобри понуди