• Неодамнешно
  • -0 %
Фантастични Големи 5.25 Церемонија Tiaras Рачно Изработени Невести Круни Јасно Кристал Сребро Headband Накит, Булчински Свадба, Матурска Партија

Фантастични Големи 5.25 Церемонија Tiaras Рачно Изработени Невести Круни Јасно Кристал Сребро Headband Накит, Булчински

DEN 2726.00
DEN 2726.40

Количина на стоки
Тековен


Фантастични Големи 5. Се враќа Политика Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Состојба : Сосема Нов Пакет : OOP Кеси
Пратката ќе испрати повеќето наредби во рок од 24 часа откако вашата уплата е завршена, и да се обезбеди следење на број за секоја цел, Но ние препорачуваме не-САД купувачи изберете Сингапур(или Хонгконг) Пост Воздух Mail , кој чини повеќе, но време на испорака побрзо од Кина Пост. Glittery Јасно Австриската rhinestones се поставени на Сребрени-позлатен лим. Оваа headpiece е полн со искра! Тоа е совршен за свадба, церемонија, матурска, партија, костими или било какви посебни прилики. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Време на испорака : Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако не го добиете вашиот предмети по истекот на 30 дена , ве молиме контактирајте со нас и ние ќе дознаам задоволително решение. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.5 cm) во Висина, и тиара е максимум 7. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме не ни остави негативни повратни информации, пред каква било комуникација помеѓу нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.25" Церемонија Tiaras Рачно Изработени Невести Круни Јасно Кристал Сребро Headband Булчински Свадба, Матурска Партија
Опис : Вие сте во потрага на фантастичен церемонија тиара круна. Ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5-ЅВЕЗДА ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Сите rhinestones искра многу и се prong поставени од страна на раце! со прилагодливи целосна бенд. Ви благодариме за гледање! Големина : Пред центарот е околу.

Други карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
НАПРАВИ&ВИСОК
Број На Модел На:
02370
Тип:
Tiaras
превозот:
Бесплатен превозот
квалитет:
Врвен квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)
Пад на превозот:
Yes
Инвентар:
во парк
Повод:
Свадба,Свадба,Церемонија,Носии,Партија
цена:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови
is_customized:
Yes
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри понуди