• Неодамнешно
Украсување Крем Торба Алатка DIY Подарок Тесто Шлаг Цевки Торба Sugarcraft Алатка Nozzel Совет постави Подарок Bakeware Тесто 03015

Украсување Крем Торба Алатка DIY Подарок Тесто Шлаг Цевки Торба Sugarcraft Алатка Nozzel Совет постави Подарок Bakeware

DEN 60.00

Количина на стоки
Тековен


Украсување Крем Торба Алатки 10 Устата Додадете Цевки Торба Цевки Одговара Торта Bakeware Тесто 03015
Бренд име : Facemile
Metarial : пластика
Боја : автоматски
Број на модел : 03015
Функција : Еко-пријателски
големина на : слободен големина околу 21*14cm

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
03015
Бренд Име:
FACEMILE
Материјал:
Пластични
Торта Алатки Тип:
Украсување Совет Поставува

Најдобри понуди