• Неодамнешно
  • -28 %
Универзална Шупливи Нож Стил LED Пак Сигнал Светлина Blinker Winker За Повеќето Харли Хонда, Јамаха Црна, Сина, Црвена Хром

Универзална Шупливи Нож Стил LED Пак Сигнал Светлина Blinker Winker За Повеќето Харли Хонда, Јамаха Црна, Сина, Црвена

DEN 398.00
DEN 552.96

Количина на стоки
Тековен


Шупливи Нож Стил LED Пак Сигнал Светлина Blinker Winker За Универзал, Црна, Сина, Црвена Хром
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Објектот Тело Боја : Црна
Работен Напон : DC 12 V
Светла Боја : Жолто
Монтажа на топ тема : 10мм
Fitment :
Универзална Вклопат За Повеќето Харли ,Хонда, Јамаха, Suzuki, Kawasaki, Ducati, KTM, BMW,
Триумф и Повеќето Мотори Со 10мм Дупка Обтекател.
Пакет се вклучени :
Еден пар на мотор LED пак сигнали
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-30 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна. Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола. Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Postsince тоа е побезбеден. Методи за плаќање Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна . Гаранција доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives . Се враќа Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани Повратни информации Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Други карактеристики

Бренд Име:
TCMT
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Модел:
XF140611 XF140611-L XF140611-F XF140611-Р XF140611-E

Најдобри понуди