• Неодамнешно
Нови Carburetor За Toyota е корола 1968-1978 21100-24034/35/45 3K 4K 2110024034 2110024035 2110024045

Нови Carburetor За Toyota е корола 1968-1978 21100-24034/35/45 3K 4K 2110024034 2110024035 2110024045

DEN 2640.00

Количина на стоки
Тековен


Забелешка 1
За Промет На Големо Клиенти .
Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !
Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци. Повеќе детали , ве молиме оставете ме пораки
Забелешка 2
Бразил / Agentina Купувачите треба да им понуди на CPF Број или CUIT Број при изборот на e-Пакет или Изразат Испорака.
Забелешка 3
Ако знаете царинските политики во вашата земја , ве молиме оставете порака за декларација на вредност.
Забелешка 4
Она што е Продавачот за Испорака Метод ?
(За Русија , тоа е CDEK Русија Линија Превозот
За Европските Земји , тоа е Европа Specail Линија , Без ДАНОК , Обично трае 15 дена да дестинација. Тоа, исто така, може да се e Packet повремено.)
Забелешка 5
Некои земји имаат многу строги тарифни политики. На пример : Јужна Африка, Бразил, Аргентина, итн., бараат од клиентите да ги плати своите тарифи. -2 Година Гаранција ,Одличен Квалитет -Сосема Нови , А Не Вистински . -Предмети во парк , Брза Испорака ОЕМ Дел Броеви : 21100-24034/35/45 Погодни за : TOYOTA е корола 3 K 4 K 1968-1978

Други карактеристики

Година:
2110024034 2110024035 2110024045
Бренд Име:
NSGMXT
Специјални Функции:
2110024034 2110024035 2110024045
Материјал Тип:
2110024034 2110024035 2110024045
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978
Објектот Должина:
0inch
Зафатнина:
2110024034 2110024035 2110024045
Објектот Тежина:
0kg
Тип На Објект:
Carburetor За Toyota Е Корола

Најдобри понуди