• Неодамнешно
40D сјајна обликувањето pantyhose хулахопки денот на вљубените чорапи kawaii 2018 фитнес спорт танцување панталони stirrup pantalon 6197

40D сјајна обликувањето pantyhose хулахопки денот на вљубените чорапи kawaii 2018 фитнес спорт танцување панталони stirrup

DEN 379.20

Количина на стоки
Тековен


Име На Производ
40 D сјајна обликувањето pantyhose хулахопки денот на вљубените чорапи kawaii 2016 година фитнес
спорт танцување панталони stirrup pantalon 4918
Материјал
85%најлон+15%spandex
Боја
2 дизајни : Тост/Lt тост (85-98% Сличен на
слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светилки)
Големина
Детето S/M,L/XL,Возрасни SA,MA,ЛА,XLA
Превозот
EMS, UPS-от, DHL, Fedex Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија,Турција, Бразил.
ект
Забелешка
Ве молиме контактирајте со нас за рефус наредби Дете S/M Одговара за 85-119cm Тежина 9-30kgr. Дете L/XL Одговара за 120-149cm Тежина 31-44kg Возрасни SA Одговара за 150-159cm Тежина под 45kg Возрасни МА Одговара за 160-165cm Тежина 46-58kg Возрасни ЛА Одговара за 165-169cm Тежина 59-65kg Возрасни XLA Одговара за над 170cm Тежина над 65kg
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //global.cainiao.com(Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.Па вашите пари нема да одат на нашата сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји,не може да биде царина потребни од страна на купувачот.Па може да се остават порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Други карактеристики

Големина:
Child SM, Child LXL, Adult SA, Adult MA, Adult LA
Пол:
Жените
Број На Модел На:
XC-6197
Сезоната:
Есен

Најдобри понуди